Skocz do zawartości

Oferta pracy - programista PHP - Opole

Weegree

Recommended Posts

Employsystem.com to firma tworzona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży IT i HR. Rozwija innowacyjne produkty informatyczne wykorzystując najnowsze technologie. Employsystem.com oferuje oprogramowanie z dziedziny HR w modelu usługowym (SaaS), działające w chmurze internetowej.

PROGRAMISTA PHP
Nr ref: ESZ/08/14
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:
• Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach rozwoju i tworzenia produktów typu SaaS.

Wymagania:
• Umiejętności programowania obiektowego w PHP5.
• Znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC.
• Mile widziana znajomość CSS, XHTML, HTML5, jQuery.
• Znajomość SQL.
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.
• Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
• Systematyczność, sumienność, terminowość.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Międzynarodowe środowisko pracy.
• Pracę nad ciekawymi projektami.
• Pakiet socjalny: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres a.kosciarz@weegree.com, w odpowiedzi będzie wysłany test sprawdzający.

Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Utwórz nowe...