Skocz do zawartości

CV Programisty


Bartosz Wójcik

Recommended Posts

Ja ostatnio składałem cv do kilku firm więc powiem jak to u mnie wyglądało. Zdjęcia nie miałem, a odzew ze strony firm był. Więc wydaje się, że jest to niekonieczne aczkolwiek nie zaszkodzi. Specjalizuje się w C++ i Javie, dlatego miałem wypisane biblioteki i technologie z których potrafię korzystać np. :

Programming in C++ - expert. includes: Qt Framework - Expert 3D graphics programming – OpenGL and SDL – Intermediate Windows API – Intermediate STL and Boost - Intermediate

CV oczywiście w języku angielskim. Zauważyłem, że jest to wymagane przy stanowiskach na programistów c++ i java. Przy PHP niekoniecznie, a przy reszcie nie wiem. Do tego możesz dopisać swoje projekty ( a nawet powinieneś bo i tak Cię będą prosić o dosłanie ) np.

Project : Network tester, Windows Programming, 2 weeks Team: 3 People ( I was team leader) Responsibilities: I was responsible for GUI and connecting all applications parts together. Technologies: C++ , Windows Api, Windows Socket, SQLite

Nie ma sensu wpisywać rzeczy, które się słabo zna, bo na rozmowie kwalifikacyjne zaraz to wyjdzie. Lepiej pominąć taką rzecz w cv, a ewentualnie wspomnieć później podczas rozmowy z kierownikiem, że ma się jakieś podstawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...