Skocz do zawartości

Poszukiwany Programista PHP - stała praca Warszawa

InSee

Recommended Posts

PHP Developer
Nr ref. 11/14/WAW/PHP/DS

Poszukujesz ciekawej pracy, która rozwinie Twoje umiejętności i osobowość?
Chcesz pracować przy tworzeniu najnowszej technologii i opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań?

Jeśli w dodatku cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i przyjazny zespół, jesteśmy firmą dla Ciebie! Poszukujemy do współpracy ambitnych i utalentowanych kandydatów na stanowisko PHP Developer.

Obowiązki:

·         Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych,

·         Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie,

·         Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania,

·         Wkładanie każdego dnia niezbędnego wysiłku w rozwój siebie oraz firmy

Wymagania:

·         Biegła znajomość PHP 5, OOP i wzorców projektowych

·         Znajomość Zend Framework

·         Umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (znajomość języka SQL)

·         Podstawowa znajomość XHTML, DOM, AJAX, JSON, CSS

·         Umiejętność pracy z GIT

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

·         Terminowość i sumienność

Mile widziane będą:

·         Znajomość XML i WebServices (SOAP)

·         Znajomość zagadnień Cloud Computing ze wsparciem na Amazon WebServices

·         Znajomość jQuery

·         Znajomość DOCTRINE

·         Znajomość Zend Framework 2

·         Znajomość systemu szablonów Twig

·         Znajomość modelu Git Flow

·         Znajomość systemu zarządzania pakietami Composer

·         Umiejętność pracy w środowisku Vagrant

Oferujemy:

·         Swobodną atmosferę pracy

·         Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowy system premiowania

·         Udział w dużych, międzynarodowych projektach i unikalnych technologiach

·         Okazję do poznania mechanizmów działania wielu systemów zewnętrznych

·         Prywatną opiekę zdrowotną

·         Konsola PS3 (Mortal Kombat 9, Fifa 2015) do dyspozycji po godzinach

·         Pracę w bardzo zgranym, otwartym, rozwijającym się zespole

·         Wyjazdy i spotkania integracyjne

CV prosimy przesłać na adres: kariera@insee.pl

Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Chcesz zobaczyć, jak się u nas pracuje, czym się zajmujemy, a może co robimy po godzinach? Wszystko to i jeszcze więcej na naszej zakładce "Praca" http://praca.insee.pl/

Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś zawartość bez formatowania.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Utwórz nowe...