Jump to content

Kacperb

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kacperb

 • Rank
  Newbie
 1. Zapewne chodzi o spis towarów z natury wg cen zakupu netto. Nie musisz mieć żadnego programu, możesz to zrobić recznie. Aczkolwiek oczywicie wprowadzenie programu nie zaszkodzi. Ze swojej strony polecam na pewno program wms. Daje dobre rezultaty.
 2. Jakie są Waszym zdaniem bezpieczne sposoby na inwestowane w dzisiejszych czasach? Na czym sie nie straci?
 3. Cześć. Mam sklep internetowy w Polsce. Chcę otworzyć wersję na rynek niemiecki na domenie de. Firma zarejestrowana w Polsce. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na ogarnięcie szybkich płatności w Niemczech? Coś na zasadzie naszego PayU czy Przelewy24. Z tego co się orientuję to u naszych zachodnich sąsiadów popularne jest GiroPay. Niestety aby z tego skorzystać chyba trzeba mieć konto i firmę w Niemczech. Na początek chodzi o jakieś proste rozwiązanie, które jednocześnie byłoby popularne w Niemczech i nie ograniczyłoby ilości potencjalnych klientów. Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Spisujesz umowę i ustalacie, kiedy wyprowadzka. Kupiliśmy teraz mieszkanie, akt notarialny podpisywaliśmy z końcem sierpnia i wtedy też uruchomiliśmy kredyt, a przeprowadzamy się w grudniu, bo wtedy też dotychczasowi właściciele wprowadzają się do nowego lokum. Przynajmniej tak to u nas wyglądało.
×
×
 • Create New...